Veselības ministrs izbraukuma vakcinācijās tiksies ar iedzīvotājiem

Tuvākajās nedēļās veselības ministrs Daniels Pavļuts piedalīsies vairākās izbraukuma vakcinācijās Rīgā un reģionos, lai tiktos ar cilvēkiem, izteiktu pateicību par izdarīto izvēli un aicinātu iedrošināt vakcinācijai pret Covid-19 arī citus.

Pagājušajā nedēļā veselības ministrs piedalījās mājas vakcinācijā, tuvākajās nedēļās ministrs piedalīsies izbraukuma vakcinācijās, kurās īpaši tiek gaidīti seniori.

“Palīdzēt vakcinēt un pasargāt mūsu seniorus var bērni, mazbērni, radi, kaimiņi, draugi - ikviens no mums. Mēs kritiskās situācijās vienmēr esam spējuši saņemties un cīnīties. Spējam izcīnīt arī brīvību no Covid-19,” saka veselības ministrs.

Trešdien, 27.oktobrī, veselības ministrs tiksies ar cilvēkiem pie vakcinācijas autobusa Pļavniekos. Par nākamajām tikšanās reizēm informācija tiks sniegta atsevišķi. Tikšanās noritēs, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Kā ziņots, kopš pavasara mājās tiek vakcinēti cilvēki ar kustību traucējumiem, kā arī mājas vakcinācijas pieejama senioriem virs 70 gadu vecuma. Kopš vasaras tiek rīkotas izbraukuma vakcinācijas apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietiekami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktam. No oktobra ar īpaši pielāgotu autobusu izbraukuma vakcinācija norisinās Rīgas apkaimēs.

Plašāka informācija par tuvākajām izbraukuma vakcinācijas iespējām pieejama NVD mājaslapā https://www.vmnvd.gov.lv/lv.

Lasīt vairāk Latvijas Republikas Veselības ministrijas vietnē