Veselības ministres amatā apstiprina Līgu Meņģelsoni

Trešdien, 14.decembrī, veselības ministres amatā apstiprināta Līga Meņģelsone, Saeimai paužot uzticību Krišjāņa Kariņa izveidotajai valdībai.

Kopš 2011. gada L. Meņģelsone ir Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore, aktīvi darbojusies Nacionālās Trīspusējās sadarbības padomē.

L. Meņģelsone ir arī BusinessEurope direktoru padomes locekle, Starptautiskās darba devēju organizācijas (IOE) Eiropas un Āzijas biedru grupas locekle, Ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas padomes locekle, Nacionālās attīstības padomes locekle, Reģionālās attīstības koordinācijas padomes locekle, Nacionālā veselības dienesta konsultatīvās padomes locekle, Valsts ieņēmumu dienesta attīstības konsultatīvās padomes locekle, Labklājības ministrijas Konsultatīvās padomes nodarbinātības, sociālās apdrošināšanas un invaliditātes jautājumu risināšanai locekle.

Viņa darbojas arī sabiedriskajās organizācijās – ir Rīgas Dzemdību nama atbalsta fonda dibinātāja un biedrības “Līdere” biedre.

Augstāko izglītību L. Meņģelsone ieguvusi Latvijas Universitātē un Latvijas Kultūras Akadēmijā. L. Meņģelsonei ir profesionālās izglītības diploms un ārējo sakaru struktūrvienības vadītāja kvalifikācija, kas iegūta Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē. Viņa absolvējusi bakalaura programmu Kultūras teorijā un administrēšanā Latvijas Kultūras Akadēmijā.

L. Meņģelsoni veselības ministres amatā virzīja politiskā apvienība “Apvienotais saraksts”.

Lasīt vairāk Latvijas Republikas Veselības ministrijas vietnē