Veselības inspekcija saņem Pateicības rakstu

Šodien, 10. novembrī Veselības ministrs Daniels Pavļuts  veselības nozares darbiniekiem un ārstniecības personām pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus.

Veselības inspekcija saņēma Pateicības rakstu  par pašaizliedzīgu, aktīvu atbalsta sniegšanu un kvalifikācijas atzīšanu Ukrainas medicīnas darbiniekiem īslaicīgas profesionālās darbības uzsākšanai Latvijā.

Apbalvojumi piešķirti par ilggadēju un profesionālu ieguldījumu veselības aprūpē. Šogad pateicība izteikta arī profesionālajām organizācijām un iestādēm par atbalsta sniegšanu Ukrainas medicīnas darbiniekiem profesionālās darbības uzsākšanai Latvijā.

“Novembrī godinām Latvijas varoņus visos laikos. Arī tos varoņus, kas turpina veidot Latviju un nostiprināt mūsu brīvību. Šodien sveiksim veselības aprūpes izcilniekus. Jūsu pašaizliedzība un drosme glābj cilvēku veselības un dzīvības. Šodien teikšu daudzus paldies -  par izcilu, ilggadīgu, nesavtīgu, godprātīgu, profesionālu, apzinīgu, priekšzīmīgu un pašaizliedzīgu darbu. Gan sirdsdarbu mūža garumā, gan aktīvu un iniciatīvas bagātu darbu, gan arī tādu, kas šobrīd sniedz tik ļoti vajadzīgo atbalstu kolēģiem Ukrainā,” svinīgajā pasākumā ceturtdien, kas noritēja Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, sacīja ministrs Daniels Pavļuts.

Lasīt vairāk Veselības inspekcijas vietnē