SPKC aicina uz tiešsaistes diskusiju  “Kā sagatavoties un droši pavadīt Dziesmu un deju svētkus"

Dziesmu un deju svētku dalībniekiem Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) 28. jūnijā plkst. 11:00 rīko tiešsaistes diskusiju “Kā sagatavoties un droši pavadīt Dziesmu un deju svētkus”.  Ikviens svētku dalībnieks to varēs vērot SPKC, Veselības ministrijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Nacionālā veselības dienesta (NVD) un Dziesmu un deju svētku sociālo  tīklu kontos, kā arī SPKC vietnē.

Tiešraidē ar vērtīgiem padomiem dalīsies:

  • profesore Angelika Krūmiņa, infektoloģe;
  • profesors Māris Taube, psihiatrs;
  • Ainis Dzalbs, ģimenes ārsts;
  • Māra Dīriņa, NMPD direktores vietniece.

Diskusijā speciālisti sniegs ieteikumus, kā labāk sagatavoties svētku laikam, lai tie aizritētu bez liekiem uztraukumiem par savu veselību. Būs arī rekomendācijas,  ko darīt krīzes situācijā, ja pēkšņi kļuvis slikti vai redzam citus nelaimē. Tāpat speciālisti ieteiks, kā gatavoties svētkiem tiem dalībniekiem, kuriem ir kādas hroniskas saslimšana.

Tiešraides laikā pieredzējuši speciālisti arī stāstīs par psihiskās un emocionālās veselības uzturēšanu un rūpēm par sevi, lai lielās slodzes laikā svētkos ikviens saprastu to, cik svarīgi ir atvēlēt brīdi atpūtai, pilnvērtīgai maltītei un miegam.

Pirms plānotās tiešsaistes diskusijas aicinām iesūtīt jautājumus uz prese@spkc.gov.lv vai SPKC Facebook čatā gan pirms diskusijas, gan diskusijas laikā.

Medijiem aicinājums pieteikties dalībai rakstot uz prese@spkc.gov.lv 

Lasīt vairāk Slimību profilakses un kontroles centra vietnē