NMPD gaida Dziesmu un deju svētkus! Priekšā piedzīvojumiem bagāta nedēļa

Mūsu kolēģe Ieva Ventaskraste, NMPD Liepājas brigāžu atbalsta centra galvenā ārsta palīdze, 13 gadus ir Liepājas Valsts tehnikuma deju kolektīva “Odziņa” dalībniece, nākusi no ģimenes, kur tautas deja nav bijusi sveša. Bērnībā kopā ar māsu gājusi līdzi vecākiem uz mēģinājumiem un šī pieredze viņu mudinājusi pievērsties dejai.

“Šī noteikti būs piedzīvojumiem bagāta nedēļa ne vien pašu mēģinājumu un koncertu dēļ, bet arī tāpēc, ka ar savu kolektīvu būsim kopā plecu pie pleca katru mīļu brīdi. Dzīvošana skolā visu nedēļu – tas jau ir sava veida notikums,” teic Ieva.

Viņa kā mediķe savā kolektīvā ir atbildīga par pirmās palīdzības lietu nodrošināšanu, lai viss svarīgais ir līdzi un pieejams– plāksteri, atvēsinošais gēls, marles, elastīgās saites sastiepumiem, arī medikamenti pret sāpēm, vēdergraizēm un alerģiju, jo visas nedēļas garumā sīkākas veselības ķibeles var gadīties ikvienam.

Ieva aicina ikvienu izbaudīt svētkus un tvert šīs neaprakstāmās sajūtas, ko tie sniedz! Lepnums, latvietība un tautas vienotība – svētku galvenās sastāvdaļas! Lai top!

Lasīt vairāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vietnē