NMPD dzied un gaida Dziesmu un deju svētkus!

Sandra un Dace ir mūsu kolēģes, kuras ikdienā pieņem zvanus uz ārkārtas tālruni 113, kā arī sniedz atbalstu gan dienesta mediķu brigādēm, gan arī zvanītājam pa telefonu situācijās, kad cilvēka dzīvība un veselība ir apdraudēta. Darbs ir spraigs, atbildīgs, tas prasa augstu emocionālo noturību un lielas koncentrēšanās spējas. Tāpēc pēc maiņas beigām abas atgūst enerģiju un “izvēdina galvu” dziedot. Un šobrīd arī gatavojoties lielajam šīs vasaras dziesmu un deju svētku notikumam!


Sandra Missa, NMPD Operatīvās vadības centra dispečere, dzied Cēsu kultūras centra korī “Vidzeme”

Viņa svētkus gaida ar prieku. “Dziesmu un deju svētki ir Latvijas fenomens – piedalīties tajos ir laime, tas ir vienotības brīdis un reizē arī lepnums par savu tautu. Taču, lai saspringtajā mēģinājumu un koncertu laikā saglabātu labu veselību, es kā mediķe aicinu katru dalībnieku pareizi novērtēt savus spēkus un rast mirkli arī atpūtas brīdim. Sakārtotas domas, ērts apģērbs un apavi, regulāras ēdienreizes un labs garastāvoklis – un svētki būs izdevušies ikvienam!”

Sandra Missa, NMPD dispečere, dzied korī Vidzeme

Dace Bogorada-Saukuma, NMPD Operatīvās vadības centra vecākā dežūrārste, ir Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas kora “Stella Vitalis” dalībniece un svētkos piedalīsies jau trešo reizi

Dace atzīst, ka dziedāšana sniedz pozitīvas emocijas un atslogo prātu no ikdienas rūpēm. Caur dziesmu palaist gaisā visu saspringumu un ļauties mūzikas dziedējošajam spēkam. Šie svētki Dacei saistās ar tautiskumu, skaistu tradīciju, kas tiek nodota no paaudzes paaudzei, un protams, labi pavadītu laiku starp savējiem. Dace aicina: “Atpūties dalībnieks ir vesels dalībnieks, tāpēc labi daudz miega un atpūtas brīži palīdzēs uzturēt gan pozitīvu noskaņojumu, gan ļaus pilnvērtīgi izbaudīt svētkus!”

Dace Bogorada-Saukuma NMPD dežūrārsre, dzied korī

Lasīt vairāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vietnē