IUB atceļ īstenotās Paliatīvās aprūpes mobilās komandas pakalpojumu pacienta dzīvesvietā sniedzēju atlases procedūras rezultātus/NVD rīkos jaunu pakalpojumu sniedzēju atlasi

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja pieņemto lēmumu atcelt Paliatīvās aprūpes mobilās komandas pakalpojumu pacienta dzīvesvietā sniedzēju atlases procedūras rezultātus,  NVD nav tiesīgs slēgt līgumus par šī  pakalpojuma nodrošināšanu ar pakalpojumu sniedzējiem, kuri iepriekš īstenotajā atlasē ieguva maksimālo vērtēšanas punktu skaitu.

Izprotot iedzīvotāju vajadzību pēc paliatīvās aprūpes pakalpojuma, NVD darīs visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk to varētu nodrošināt. Pēc pakalpojumu sniedzēju atlases nolikuma precizējumiem, jau tuvākajā laikā NVD atkārtoti izsludinās pakalpojumu sniedzēju atlasi.

Jau vēstīts, ka Iepirkumu uzraudzības birojā tika apstrīdēta NVD īstenotā pakalpojuma sniedzēju atlases procedūra par Paliatīvās aprūpes mobilās komandas pakalpojumu pacienta dzīvesvietā nodrošināšanu. Pamatojoties uz Iepirkumu uzraudzības biroja lēmumu, tika apturēts līgumu slēgšanas process ar pakalpojumu sniedzējiem, kas liedza sākt veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ar šā gada 1.oktobri.

Lasīt vairāk Nacionālais veselības dienesta vietnē