Dienestā viesojas kolēģi no Lietuvas

“Ja vēlies iet ātri, dari to viens. Ja vēlies iet tālu, dari to kopā ar kādu!” No mūsu 15 gadu pieredzes mācās arī citi!

Pavisam nesen pie mums dienestā pieredzes apmaiņā viesojās kolēģi no Lietuvas. Kā stāsta kolēģi, Lietuvā vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests apvienojās pavisam nesen – pērnā gada vasarā, tāpēc viesiem bija ļoti svarīgi iegūt informāciju par mūsu pieredzi, gan par izveidošanas procesu, gan par attīstību, gan par šķēršļiem, ar kuriem sastapāmies un kā tos risinājām.

Tikšanās noslēgumā Lietuvas kolēģi vairakkārt izteica pateicības vārdus par viesmīlīgo uzņemšanu un zināšanām, ko viņiem sniedzām. Ir liels prieks, ka varam dalīties ar mūsu veiksmes stāstu par vienota dienesta izveidi, un ka spējam iedvesmot arī citus! Šī pieredzes apmaiņa viennozīmīgi mums deva lielu gandarījumu ne tikai par to, ka varam lepoties ar sasniegto dienesta attīstībā, bet vēlreiz apliecināja mūsu spēku un varēšanu. Ja citās jomās mums priekšā ir lietuvieši un igauņi – tad NMPD jomā tieši pretēji – kaimiņi mūs apbrīno.

Lasīt vairāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vietnē