Veselības nozares un NMPD pārstāvjiem pasniedz Atzinības rakstus

5. maijā, Rīgas Stradiņa universitātē veselības ministrs Daniels Pavļuts veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Atzinības raksta saņēmēju vidū ir arī NMPD darbinieki – Katastrofu medicīnas centra vadītāja Dita Heiberga, Specializētās medicīnas centra vadītāja Maija Bušmane un NMPD direktore Liene Cipule.

“Ikviens no apbalvojumu saņēmējiem ik dienu ar savu darbu ir rūpējies par mūsu cilvēku veselību un par to no sirds saku paldies. Paldies gan par sirdsdarbu mūža garumā, gan visus spēkus paģērošu maratonsprintu pandēmijas divos gados. Tikai kopā mēs spējam veidot ikvienam pieejamu, cilvēcīgu veselības aprūpi," uzsver veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Svinīgā pasākumā pasniegti 33 Veselības ministrijas Atzinības raksti, 71 Pateicības raksts, kā arī 8 Veselības ministrijas Pateicības vēstules veselības nozares darbiniekiem, paužot atzinību par mūža ieguldījumu, pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā.

Plašāk Veselības ministrijas mājaslapā.

Lasīt vairāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vietnē