Uzmanību vilcienu Tukums 2 – Rīga, Rīga – Tukums 2 un Rīga – Tukums 1 pasažieriem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 13. janvārī braucis ar vilcienu Tukums 2 – Rīga (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6504), plkst. 5.38 no Tukuma uz Rīgu un braucis atpakaļ ar vilcienu Rīga - Tukums 1 (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6507), plkst. 11.30 no Rīgas uz Tukumu. 14. janvārī braucis ar vilciena maršrutā Tukums 2 – Rīga (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6506), plkst. 6.12 no Tukuma uz Rīgu un braucis atpakaļ maršrutā Rīga - Tukums 2 (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6509), plkst. 13.00 no Rīgas uz Tukumu.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos vilcienu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid - 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

! Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), iepriekš piesakoties, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma sev tuvākajā analīžu nodošanas vietā. Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

Lasīt vairāk Slimību profilakses un kontroles centra vietnē