Uzmanību autobusu Madona-Vecpiebalga-Rīga, Rīga-Aizkraukle-Pļaviņas-Madona, Madona-Velēna-Ranka-Brenguļi-Valmiera  un Valmiera- Brenguļi- Ranka-Velēna-Madona pasažieriem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 7. decembrī braucis ar autobusu Valmiera- Brenguļi- Ranka-Velēna-Madona (SIA Norma-A reiss nr. 7968), plkst. 5.20 no Madonas uz Rīgu un braucis atpakaļ ar autobusu Rīga-Aizkraukle-Pļaviņas-Madona (SIA Norma-A reiss nr. 7693), plkst. 14.00 no Rīgas uz Madonu.  8. decembrī braucis ar autobusu Madona-Velēna-Ranka-Brenguļi-Valmiera (SIA Norma-A reiss nr.7719), plkst. 6.40 no Madonas uz Valmieru un braucis atpakaļ ar autobusu Madona-Velēna-Ranka-Brenguļi-Valmiera (SIA Norma-A reiss nr.7719), plkst. 16.00 no Valmieras uz Madonu.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid - 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

!Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

! Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), iepriekš piesakoties, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma sev tuvākajā analīžu nodošanas vietā.

Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

Lasīt vairāk Slimību profilakses un kontroles centra vietnē