NMPD konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks” saņem zelta kategorijas apbalvojumu

Šogad zelts! Turpinām būt viens no drošākajiem autoparkiem Baltijā! Lepojamies ar saņemto augsto novērtējumu.

Jau kopš 2013. gada konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks” esam ieguvuši dažādas balvas, tostarp saņēmuši godalgas nominācijā - vietējie (Baltijas valstu) kravu pārvadātāji un speciālais transports. Iepriekš šajā nominācijā ieguvām sudrabu un bronzu. Soli pa solim ar katru gadu uzlabojot savu sniegumu, šogad mūsu veikums vainagojies ar zelta kategorijas apbalvojumu.

“Līdzīgi kā sportā, kur būtiski ir neapstāties un attīstīties, arī mēs, neskatoties uz to, ka joprojām ir negadījumi ceļu satiksmē, turpinām pilnveidoties. Esam ļoti gandarīti par augstajiem sasniegumiem un novērtējumu mūsu darbam. Lai to panāktu, ik dienu ieguldām lielu un mērķtiecīgu darbu – rūpējamies par dienesta operatīvajiem auto, meklējam dažādus risinājumus resursu nodrošināšanas un izmantošanas ilgtspējai un procesu uzlabošanai, pielāgojam transportlīdzekļus dienesta vajadzībām, lai mūsu mediķi varētu tajos ērti strādāt un glābt cilvēku dzīvības. Par to jāpateicas visai Transporta nodrošinājuma departamenta komandai, transporta parka resursu uzturēšanā un ekspluatācijas nodrošināšanā iesaistītajam personālam un, protams, katram operatīvā auto vadītājam. Visi kopā viņi palīdz dienestam augt un saglabāt augstos standartus,” atzīst NMPD Transporta nodrošinājuma departamenta vadītājs Egils Lapiņš.

Pirmo reizi konkursa vēsturē tika pasniegtas arī specbalvas. NMPD saņēma arī īpašu Satiksmes ministrijas atzinības balvu par tiekšanos uz attīstību un jaunu risinājumu ieviešanu, lai uzlabotu drošību.

Paldies par augsto novērtējumu! Turpināsim strādāt, lai kopīgiem spēkiem noturētu šo augsto – zelta – līmeni.


Par konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Konkurss “Drošākais uzņēmuma autoparks” iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu.

Konkursu organizē AAS BALTA (PZU grupa) sadarbībā ar Satiksmes ministriju. Gada balvu atbalsta un izpratni par ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparku pārvaldi palīdz veicināt Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), SIA “Circle K Latvia”, SIA “SEB līzings”, Latvijas Automoto biedrība (LAMB), AS “Mapon”, SIA “Moller Auto Lidosta Volkswagen centrs”, biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR), Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība.

Publicitātes foto.

Lasīt vairāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vietnē