NMPD 13. un 14.maijā organizē pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas semināru “Par aktualizētajām papildu zināšanu apguves vadlīnijām darbam ar automātisko ārējo defibrillatoru”

2022.gada 13.maijā no plkst. 16:00 līdz 20:00 un atkārtoti - 2022.gada 14.maijā no plkst. 10:00 līdz 14:00 attālināti (Team platformā) norisināsies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (turpmāk – Dienests) rīkots kvalifikācijas paaugstināšanas seminārs “Par aktualizētajām papildu zināšanu apguves vadlīnijām darbam ar automātisko ārējo defibrillatoru”.  

Automātiskā ārējā defibrillatora (turpmāk – AĀD) nozīme pirmās palīdzības sniegšanā ir nenovērtējama. Tas ir lietošanā drošs un saprotams ikvienam, kā arī kļūst arvien pieejamāks sabiedriskajās vietās. Dienests ir aktualizējis pirmās palīdzības papildu zināšanu par AĀD  izmantošanu vadlīnijas un pilnveidojis profesionālās pilnveides programmu “Pirmās palīdzības papildu zināšanu programma par automātiskā ārējā defibrilatora izmantošanu”.

Seminārā aicināti piedalīties pirmās palīdzības pasniedzēji un citi interesenti, kas ir saistīti ar pirmās palīdzības apmācības jomu. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar pirmās palīdzības papildu zināšanu par AĀD izmantošanu vadlīnijām un profesionālās pilnveides programmu “Pirmās palīdzības papildu zināšanu programma par automātiskā ārējā defibrilatora izmantošanu”. Seminārā paredzēts laiks diskusijām ar vadlīniju darba grupas locekļiem.

Tāpat seminārā uzzināsiet, kādās situācijās biežāk Dienesta Operatīvās vadības centrs sniedz konsultācijas iedzīvotājiem pirmās palīdzības jomā. Semināra dalībnieki tiks informēti arī par aktualitātēm katastrofu medicīnas sistēmā.

Pieteikšanās semināram līdz 2022.gada 2.maijam, aizpildot un parakstot iesnieguma veidlapu, kuru varat lejupielādēt šeit:

izvēloties dalību vienā no semināra piedāvātajiem datumiem, kā arī norādot, kā vēlaties saņemt apliecību par šī semināra apmeklējumu (pa pastu uz iesniegumā norādīto adresi vai klātienē Dienesta Pirmās palīdzības apmācības organizēšanas nodaļā) un e-pastu uz kuru nosūtāma semināra pieslēgšanās  saite.

Aizpildīto iesniegumu aicinām nosūtīt uz Dienesta e-pastu: nmpd@nmpd.gov.lv parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai iesniegt to personīgi klātienē Dienestā, nosūtīt pa pastu.

Semināra pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms semināra (ieteikums pieteikties izmantojot datoru, nevis mobilo tālruni).  

Dalība seminārā ir bez maksas.   

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni: 67337622


Pirmās palīdzības papildu zināšanu programma par automātiskā ārējā defibrilatora izmantošanu un pirmās palīdzības papildu zināšanu par automātiskā ārējā defibrilatora izmantošanu vadlīnijas apskatāmas sadaļā Pirmās palīdzības apmācības programmu vadlīnijas

Lasīt vairāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vietnē