Ēnu dienā, 6. aprīlī gaidām skolēnus Veselības ministrijā

Ēnu dienā skolēni varēs sekot līdzi veselības ministra Daniela Pavļuta darba gaitām. 

Ēnu dienas ietvaros būs iespēja ielūkoties valsts sekretāres Indras Dreikas ikdienas darbā un gūt priekšstatu kā ir būt par iestādes vadītāju vienā no lielākajām un nozīmīgākajām valsts pārvaldes iestādēm, kas pārstāv 3 nozīmīgas jomas  - sabiedrības veselību, veselības aprūpi un farmācijas nozari. Piesakies valsts sekretāres vakancei.

Ja savu nākotni saisti ar projektu vadību, kuros īsteno dažāda veida aktivitātes sākot no profilakses programmām un pētījumiem, līdz pat plašām informatīvajām kampaņām, TV raidījumu izveidi un dalību festivālos, lai iedzīvotāji labāk izprastu to, kāpēc būtiski jau laikus domāt un rīkoties tā, lai saglabātu teicamā kārtībā savu fizisko un garīgo veselību - nāc un iepazīsti savu nākotnes profesiju un piesakies projektu vadītāja vakancei

Ēnotāj, piesakies sabiedrības veselības speciālista vakancei un uzzini kā ikdienā notiek veselības veicināšanas pasākumu plānošana, organizēšana un īstenošana iedzīvotājiem visā Latvijā (t. sk., bērniem, pieaugušajiem, personām ar un bez dažādiem veselības traucējumiem), piemēram, dažādas programmas (nodarbības, lekcijas), apmācības, pētījumi, reklāmas kampaņas u. c., aktivitātes. 

Ēnotāj, piesakies komunikācijas speciālista vakancei un iepazīsti tā ikdienas darba procesu, kas saistīts ar informācijas sagatavošanu sociālo tīklu saturam, lietotnes zoom tiešraižu ierakstu nodrošināšanu (apstrāde un publicēšana sociālajos tīkos) un video filmēšanu un video apstrādi.

Jauniešu biznesa un karjeras izglītības veidotājs - biedrība Junior Achievement Latvia šogad jau divdesmito gadu organizē karjeras izglītības pasākumu Ēnu diena, kas notiks 6. aprīlī.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām un specifiku, lai jauniešiem palīdzētu izdarīt savas karjeras izvēli.

Arī citus gadus Veselības ministrija ir devusi iespēju skolu jauniešiem Ēnu dienas ietvaros ielūkoties veselības ministra, valsts sekretāra un ministrijas speciālistu darba ikdienas vidē, lai ar savu piemēru jaunieti motivētu pieņemt pareizos lēmumus viņa karjeras izvēlē. 

 

Lasīt vairāk Latvijas Republikas Veselības ministrijas vietnē